Współpraca
ZINTEGROWANY SYSTEM EWIDENCYJNO – ANALITYCZNY
ZASADY WSPÓŁPRACY

Pragniemy zaoferować pomoc w obniżaniu, optymalizowaniu i restrukturyzowaniu kosztów firmowych administracji. Naszym celem jest sprawienie aby biurokrację ograniczyć do niezbędnego minimum i dzięki temu wygenerować oszczędności, które mogłyby zostać rozdysponowanechoćby na rozwój przedsiębiorstwa. Działamy już od 1991r., w tym czasie pomogliśmy wielu firmom. Naszą skuteczność w podnoszeniu wydajności administracji można potwierdzić w kilkadziesięciu przedsiębiorstwach.

Od lat pomagamy im odchudzać biurokrację. Dzięki nam np. zadaniami, którymi kiedyś zajmowały się trzy osoby teraz zajmuje się jedna. Redukujemy liczbę papierowych dokumentów, skracamy czas ich obiegu, wprowadzamy elektroniczną wymianę pism i formularzy. Oszczędzamy czas i pieniądze, a wszystko to bez rewolucji i inwestycji w opasłe, skomplikowane i niewydolne systemy informatyczne. Posiadamy swoje sprawdzone, autorskie oprogramowanie, które udostępniamy dla nielimitowanej ilości użytkowników.

Dlaczego my?
Klienci, którzy nam zaufali zostają z nami przez lata. Wiemy że cenią sobie współpracę z naszym zespołem ponieważ koszt, który stanowimy jest jedynie ułamkiem korzyści, które czerpią. Na przestrzeni lat poznaliśmy bolączki związane z prowadzeniem mniej lub bardziej złożonych jednostek gospodarczych.

 
Wiemy gdzie występują wąskie gardła i przestoje w procesach administracyjnych i wiemy jak je likwidować. Jednocześnie bardzo liczymy się z faktem że są firmy ze szczególnie silnie i odrębnie regulowanym działem gospodarki i nie można stosować w nich standardowych systemów informatycznych. Samo rozliczanie urlopów czy płac już stanowi barierę nie do przeskoczenia dla ogólnie dostępnego oprogramowania. Nasz program zaś idealnie sprawdza się tam gdzie trzeba zarządzać danymi kilkuset pracowników. W mgnieniu oka pozwala przeliczyć etaty i czas pracy dla celów sprawozdawczych GUS i PEFRON. Coś co trwało godzinami przy kilkuset osobowej, a nawet większej załodze, dzięki naszemu oprogramowaniu trwa jedynie minuty. Czy jest to przeliczenie dodatku stażowego czy pilnowanie ilości dni zasiłku chorobowego, dzięki naszemu systemowi dzieje się to automatycznie.

 
Mimo takiego przyśpieszenia praca w naszym systemie jest łatwa i bardzo komfortowa. Wszystko jest przejrzyście zaprojektowane i każdy użytkownik po krótkim przeszkoleniu poradzi sobie bez problemu z obsługą programów.
Wiemy również że prawo nie stoi w miejscu dlatego ciągle poprawiamy nasz system i bezpłatnie go aktualizujemy wszystkim naszym klientom.
Jesteśmy przekonani o prawdziwości twierdzenia że czego nie zmierzysz tego nie poprawisz dlatego przy tworzeniu naszego oprogramowania bardzo dużą uwagę przywiązaliśmy do tworzenia wszelkiego rodzaju zestawień i analiz. Opracowywanie skomplikowanych ale przejrzystych raportów na podstawie informacji o setkach pracowników lub składnikach kosztów to tylko kilka kliknięć myszą.
To nie wszystko. Z uwagą słuchamy wszystkich sugestii naszych klientów i w miarę potrzeb wprowadzamy wszelkie zaproponowane przez nich udogodnienia. Pracujemy ramię w ramię żeby ilość papierków i powtarzalnych czynności zredukować do minimum a samą pracę w biurze uczynić możliwie najbardziej przyjemną i wydajną.
Mamy również świadomość, że w większości firm każda awaria bądź problem muszą być bezzwłocznie rozwiązane. Wiemy jak ważne jest aby wszystko działało jak w zegarku dlatego na sytuacje awaryjne reagujemy natychmiastowo, czy to zdalnie poprzez łącza internetowe czy telefonicznie. Jeśli problem wymaga naszej obecności, rozwiązujemy go na miejscu.

Programy w skrócie

EWIAN-IFK (Zintegrowany System Ewidencyjno-Analityczny)

EWIAN-IFK (Zintegrowany System Ewidencyjno-Analityczny) to system wielu programów przeznaczonych do obsługi firm produkcyjnych, handlowych, usługowych, hurtowni, sklepów, magazynów, a także jednostek budżetowych, służby zdrowia, sanatoriów i hoteli. Przeznaczony jest w zasadzie do pracy wielostanowiskowej w dużych jednostkach gospodarczych, co nie wyklucza aby użytkować go w małych firmach na kilku, lub jednym stanowisku. Oprogramowanie jest bardzo mocno sparametryzowane, aby możliwe było przygotowanie systemu do pracy w dowolnym organizmie gospodarczym i przy ciągle zmieniających się przepisach regulujących zasady funkcjonowania ewidencji.

System wentylacyjny AERO

Proponujemy Państwu do eksploatacji nowoczesny program wentylacyjny wykorzystujący najnowocześniejsze narzędzie do obsługi grafiki wektorowej jakim jest pakiet AUTO-CAD pracujący pod kontrolą systemu operacyjnego WINDOWS XP i współpracujący z systemem dyspozytorskim ZEFIR.